00

درباره ساختمان لوکس تالی

ساختمان مسکونی تالی

لوکس هوشمند

واقع در بهترین محله شهرری از نظر دسترسی و بیشترین فضای سبز با موقعیت استثنائی، بی نظیر ترین پروژه در حال ساخت در منطقه است.

از زیبایی های این پروژه نمایی بی نظیر، نقشه فوق العاده عالی، طراحی خاص توسط شرکت تاج آرک، محاسبات دقیق مهندسی توسط شرکت شریف سازه، ( که تمام طراحان آن ، فارغ التحصیلان دکتری و اساتید دانشگاه صنعتی شریف میباشند) منطبق با تمام آیین نامه ها و استفاده از متریال درجه یک می باشد که باعث به وجود آمدن راحتی و اطمینان در سکونت برای این مجموعه گردیده است. با توجه به شعار پروژه یعنی "شما لایق بهترین ها هستید" بخشی از زیبایی های پروژه در این صفحه نمایش داده می شود.

ساختمان مسکونی لوکس تالی در زمینی به مساحت 2160 متر مربع و با زیر بنای 16500 متر مربع در 10 طبقه شامل 6 استخر، سونا،جکوزی، سالن ورزش، تالار پذیرایی مجلل، کافی شاپ اختصاصی، سیستم برق هوشمند bms، روف گاردن (باغ بام)، جاده سلامت در پشت بام، 9 لاین آسانسور، تاسیسات اختصاصی برق، (ژنراتور)، سیستم داکت اسپلیت، کارواش، مهد قرآن، اتاق بازی کودک، منبع ذخیره آب و ...

هر طبقه از بنای مسکونی به صورت تک واحدی و 2 واحدی به صورت 6 ساختمان کاملا مجزا طراحی شده که در مجموعه دو ساختمان 6 واحدی و چهار ساختمان 12 واحدی می باشند و از طراحی نور گیر با پاسیو خودداری شده و تمامی واحد ها دارای نور مستقیم شمالی و جنوبی می باشد . ضمنا هر ساختمان دارای لابی ورودی اختصاصی و یک لاین آسانسور مجزا در هر طبقه به صورت تک واحدی و دو داحدی قرار می گیرد . تمامی واحد ها سه خوابه بوده و مساحت های 165 متر مربع و 145 متر مربع به صورت تک واحدی و 120 ، 123 ، 127 و 135 متری به صورت دو واحدی در هر طبقه می باشد.

لابی مجلل این مجموعه لوکس به مساحت حدود 280 متر مربع و به صورت تمام مبله با نگهبانی 24 ساعته فضایی آرام و دلنشین را برای ساکنین به ارمغان می آورد . در طبقه همکف این مجموعه لوکس تالار پذیرایی مجلل برای ساکنین ساختمان به مساحت حدود 160 متر مربع به ارتفاع 5/6 متر که حدود 100 متر در همکف و حدود 60 متر مربع به صورت نیم طبقه مجهز به آشپزخانه و سرویس بهداشتی با ورودی مجزا برای خانم ها و آقایان طراحی گردیده است که مناسب برای برگزاری جشن ها و مراسم های مختلف ساکنین می باشد و همچنین مجموعه استخر ، سونا ، جکوزی و سالن ورزش در همین طبقه همکف به مساحتی حدود 200 متر طراحی گردیده است .